بلوک ليکا ثمين | بلوک ليکا جهرم |بلوک سيماني جديد - lica-hebelex.ir - لیکا هبلکس | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

 بلوک ليکا ثمين | بلوک ليکا جهرم  |بلوک سيماني جديد - lica-hebelex.ir - لیکا هبلکس به نقل از (lica-hebelex.ir - لیکا هبلکس)

بلوک ليکا ثمين | بلوک ليکا جهرم |بلوک سيماني جديد - lica-hebelex.ir - لیکا هبلکس به نقل از (lica-hebelex.ir - لیکا هبلکس).


بلوک ليکا ثمين | بلوک ليکا جهرم |بلوک سيماني جديد - lica-hebelex.ir - لیکا هبلکس ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ضمانت کتبی

ویدئو آموزشی درباره: بلوک ليکا ثمين | بلوک ليکا جهرم |بلوک سيماني جديد - lica-hebelex.ir - لیکا هبلکس

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( بلوک ليکا ثمين | بلوک ليکا جهرم |بلوک سيماني جديد - lica-hebelex.ir - لیکا هبلکس )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; بلوک ليکا ثمين | بلوک ليکا جهرم |بلوک سيماني جديد - lica-hebelex.ir - لیکا هبلکس مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; بلوک ليکا ثمين | بلوک ليکا جهرم |بلوک سيماني جديد - lica-hebelex.ir - لیکا هبلکس

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

 بلوک‌های سیمانی مصالحی پیش ساخته‌ هستند که بیشتر برای ساخت دیوارها از آن‌ها در ساختمان سازی استفاده می‌کنند. پس برای به هم پیوستن بلوک سیمانی

بلوک سیمانی از جمله مصالح پر کاربرد در ساخت و ساز است که در ابعاد مختلفی تولید شده و می‌تواند در ویلاهای شمال نیز به کار گرفته شود.

بلوک های سیمانی به دو دسته بلوک صنعتی و بلوک معدنی تقسیم می شوند. بلوک معدنی از ترکیب کردن آب، پوکه معدنی و سیمان تولید می شود که بسیار سبک است

کاربرد بلوک های سیمانی در ساختمان سازیامروزی بصورت فراگیر انکار ... بلوک سبک یکی از انواع جدید و مهمترین نوع، خانواده بلوک سیمانی است

کارا بلوک تولید کننده انواع بلوک سبک سیمانی دو ، سه و چهار جداره در ابعاد7 و 10 و 15 و 20 جهت دیوارهای پیرامونی و تیغه های داخلی ساختمان است.

بلوک هبلکس درباره بلوک هبلکس آشنایی با بلوک هبلکس, مواد و مصالح ساختمانی. ... با توجه به قانون جدید تصویب شده که عایق بودن ساختمان ها را در نظر گرفته

خرید و لیست قیمت بلوک دیواری۱۴۰۱ شامل بلوک سفالی, بلوک سیمانی سبک, بلوک سیپورکس, بلوک هبلکس

قطعات سیمانی پارسیان عرضه کننده انواع بلوک سبک، کفپوش بتنی، جدول بتنی، کول چاه، موزاییک، واش بتن.

بلوک های جدید یا بلوک سبک سیمانی از ترکیب سیمان و آب به اضافه افزودنی پوکه معدنی (به جای ماسه در نوع قدیمی) تشکیل شده اند

قیمت بلوک سیمانی و بلوک پوکه ای معدنی یا صنعتی ... ... و محصولات خود را با استفاده از دستگاههای جدید تمام اتوماتیک ترکیه ای تولید می کنند.
ابعاد بلوک سیمانی متوسط: ۲۰
 
بلوک سایز 15*25*60 سانتی متر. بلوک سبک هبلکس رضوی ، به دلیل ویژگی هایی که دارد عایق گرما، صدا و سرما میباشد
 
قیمت بلوک سبک در رشت + قیمت سنگ بلوک و انواع بلوک + قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 در رشت،گیلان و سایر شهرهای شمالی را روزانه در لیست ببینید.
بلوک سبک 20 سانتی: تماس بگیرید
انواع بلوک سبک: کرایه حمل یک سرویس با تری...
 
بلوک سبک بتنی | قیمت بلوک سیمانی در گیلان - بلوک سبک بتنی. قیمت بلوک سیمانی در گیلان.
 
آیا خرید بلوک سیمانی 20*20*40 سنگین از تهران برای شهرستان ها مقرون بصرفه است؟
 
ابعاد بلوک سیمانی دیواری | قیمت فروش دستگاه بلوک زنی اتوماتیک. Dec 15, 2014 – استاندارد شماره 70 ایران ، بلوکهای توخالی دیواری را به انواع 40×30×20 ، 40×20×20
 
متعارف ترین سایز این بلوک ها بلوک 20*20*40 سیمانی می باشد. قیمت این بلوک ها معمولا پایین تر از انواع دیگر بلوک سیمانی است.
 
قیمت خرید بلوک سیمانی سبک 20*40*15 سانتی ، تولید و فروش با کیفیت ترین بلوک پوکه لیکا ساختمانی به همراه تضمین کیفیت
 
قیمت بلوک سیمانی سبک تحویل سر پروژه تهران یمت بلوک سیمانی سبک 10*20*40
 
ابعاد بلوک پوکه ای مرغوب معمولا دقیق بوده و به طول 40 و عرض 7و10و15و20 سانتیمتر وضخامت جداره بالای 2 سانت و معمولا 2.3 تا 2.5 سانت است
 
قیمت خرید بلوک سیمانی سبک 20*40*15 سانتی ، تولید و فروش با کیفیت ترین بلوک پوکه لیکا ساختمانی به همراه تضمین کیفیت
مواد تشکیل دهنده: پوکه سیاه، سفید، زئولیت + ...
ارتفاع: 20 سانتیمتر
موارد مصرف: دیوارهای بین واحدها و جانبی طبقات س...
عرض: 15 سانتیمتر
 
مشخصات و قیمت بلوک سبک 15*40 ... بلوک سبک بتنی یا سیمانی (بلوک سبک پوکه ای) از اختلاط آب و سیمان و پوکه معدنی تولید می شود ... متوسط, 20, 20, 40. 20, 15, 40.
 
قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 · افزایش سرعت دیوار چینی ساخت · ساز کاهش هزینه ها نسبت به سایر مصالح · دوام کم در مقاومت رطوبت · ضایعات بسیار کم
 
 
 

 

 
 
 

 

  شماره تماس جهت مشاوره و فروش: 09192759535

 
 


بلوک لیکا

برخی از ویژگی های مهم  بلوک‌های سبک لیکا

وزن کم:

با استفاده از بلوک‌های سبک لیکا، به دلیل وزن کم و سهولت کار، هزینه و زمان اجراء کاهش می‌یابد و حمل و نقل آسان می‌گردد. همچنین سبکی این بلوک‌ها نقش مؤثری در کاهش وزن ساختمان دارند. از آنجا که نیروی زلزله وارد بر سازه، رابطة مستقیم با وزن سازه دارد با استفاده از بلوک لیکا نیروی مؤثر زلزله و در نتیجه ابعاد سازه کاهش می‌یابد. وزن دیوار چیده شده با بلوک لیکا در مقایسه با مصالح سنتی مانند آجر ۲٫۵ برابر کمتر است.

مقاومت حرارتی:

سبکدانه لیکا با داشتن ضریب هدایت حرارتی ۰٫۰۹ w/mk طبق تاییدیه مرکز تحقیقات راه ، ساختمان و شهرسازی جز گروه مصالح عایق حرارتی دسته بندی شده است. بتن ساخته شده با این سبکدانه بدلیل تخلخل درونی دارای مقاومت حرارتی بالایی می باشد و با چگالی ۷۵۰ تا ۹۵۰ کیلوگرم بر متر مکعب دارای ضریب هدایت حرارتی ۰٫۱۵ w/mk تا ۰٫۱۷ می باشد. ترکیب این بتن سبکدانه عایق با فیلمهای هوای میانی در تولید بلوک باعث می شود تا حداکثر مقاومت حرارتی لازم برای انواع دیوارها در گروه ۱و ۲ و ۳ مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان تامین گردد. استفاده از بلوک لیکا در عایقکاری دیوارهای پیرامونی مورد تایید سازمان بهینه سازی مصرف سوخت کشور قرار گرفته است و دیوار تولید شده با این بلوکها بعنوان عایق همگن محسوب می شود.

 

بلوک لیکا (Leca) چیست

“بلوک لیکا چیست ” ؟ حتما تاکنون اسم بلوک لیکا را از زبان مهندسان و کارگران ساختمانی شنیده‌اید. “بلوک لیکا” نوعی مصالح ساختمانی است که به تازگی وارد بازار شده است. از بلوک لیکا برای دیوار چینی استفاده می‌کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل‌تری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 


شماره تماس جهت مشاوره و فروش: 09192759535


 ارسال به تهران و کرج و حومه 1 روزه میباشد

 


Related searches
لیست قیمت بلوک لیکا
بلوک لیکا چیست
قیمت بلوک لیکا در مازندران
قیمت بلوک لیکا در گرگان
کاربرد بلوک لیکا
ملات بلوک لیکا
بلوک لیکا اردبیل
معایب بلوک لیکا 

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد بلوک ليکا ثمين | بلوک ليکا جهرم |بلوک سيماني جديد - lica-hebelex.ir - لیکا هبلکس با کد تخفبف (hash-669ab0a789224) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " بلوک ليکا ثمين | بلوک ليکا جهرم |بلوک سيماني جديد - lica-hebelex.ir - لیکا هبلکس " .